شهردار و معاون

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQc8-thzwus39_LH0j_MtyimXbpnCnlgv6TU5ZAIEXtuamK59N8YQ
دکتر محمدرضا قربانیان تبریزی
 
 مدیر سایت

لاأفلَحَ قـَومٌ اشتَـروا مَـرضـاتِ المَخلـُوق بسَخَطِ الخـالِق 
رستگـار نمي شوند مـردمـى که خشنـودى مخلـوق را در مقـابل غضب خـالق خريدنـد

(بحارالانوار،ج 44،ص383)

 
 پرسش و پاسخ شهروندی
 
 پیوندها
 
تاریخ : دوشنبه 27 فروردين 1397     |     کد : 241

همزمان با آغاز اجرای سیاست "ناحیه محوری" در حوزه معاونت خدمات شهری شهرداری تبریز :

بازدید میدانی از سطح شهر و توجیه عوامل خدماتی این حوزه

همزمان با آغاز اجرای سیاست "ناحیه محوری" در حوزه معاونت خدمات شهری و اجرائی شهرداری تبریز و جهت توجیه کامل این طرح برای همکاران  و عوامل خدماتی این حوزه، یک دوره بازدید میدانی از سوی این معاونت در حال انجام است .

به گزارش روابط عمومی و امورفرهنگی ستاد معاونت خدمات شهری، در این بازدید میدانی که با حضور مسعود برزگرجلالی معاون خدمات شهری و اجرائی شهرداری تبریز و تیم کارشناسی این معاونت انجام می گیرد هرروز یکی از مناطق دهگانه مورد بازدید قرار گرفته و از نزدیک موارد مربوط به طرح "ناحیه محوری" بطور کامل به معاونین خدمات مناطق و نیز مسئولین نواحی توضیح داده می شود .

بنابراین گزارش، در این بازدید میدانی تیم بازدید کننده بدون استفاده از ماشین و بصورت پیاده کل نواحی و مسیرهای منتهی به  منطقه مورد نظر را مورد بازدید قرار داده و از نزدیک مواردی که برای اجرای موفقیت آمیز این طرح ضروریست را به مسئولین مربوطه متذکر می شوند .

برپایه همین گزارش، در روز اول این برنامه بازدید مسیر خیابانهای خاقانی، ارتش، امام، پیاده راه تربیت، بهادری، شریعتی جنوبی، هفده شهریور، منصور،  رضانژاد ، دانشسرا و مسیر چایکنار در محدوده شهرداری منطقه 8 مورد بازدید قرار گرفتند. 


لازم به ذکر است طرح "ناحیه محوری" اولین بار است که در حوزه معاونت خدمات شهری و اجرائی شهرداری تبریز اجرا می شود و با اجرای صحیح آن شاهد تحولی شگرف در امر خدمات رسانی  به مردم شریف و فهیم تبریز و پاسخگوئی مناسب به خواسته های به حق آنان و نیز حل سریع مشکلات شهری خواهیم بود.وحید امامی کیا
 
 اسلایدر