شهردار و معاون

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQc8-thzwus39_LH0j_MtyimXbpnCnlgv6TU5ZAIEXtuamK59N8YQ
دکتر محمدرضا قربانیان تبریزی
 
 مدیر سایت

لاأفلَحَ قـَومٌ اشتَـروا مَـرضـاتِ المَخلـُوق بسَخَطِ الخـالِق 
رستگـار نمي شوند مـردمـى که خشنـودى مخلـوق را در مقـابل غضب خـالق خريدنـد

(بحارالانوار،ج 44،ص383)

 
 پرسش و پاسخ شهروندی
 
 پیوندها
 
تاریخ : دوشنبه 27 فروردين 1397     |     کد : 240

برای اولین بار در تبریز:

اجرای سیاست "ناحیه محوری" در حوزه معاونت خدمات شهری و اجرائی شهرداری تبریز

 

برای اولین بار در تبریز سیاست "ناحیه محوری" در حوزه معاونت خدمات شهری  شهرداری تبریز اجرايي می شود .

به گزارش روابط عمومی و امورفرهنگی ستاد معاونت خدمات شهری، مسعود برزگر جلالی معاون خدمات شهری و اجرائی شهرداری کلانشهر تبریز با بیان این خبر،  گفتدر راستای اصلاح فرآیند مطلوب کاری،توزیع مناسب مسئولیتها و ایجادانگیزه بیشترکاری دربین همکاران خدمات مناطق ونیزدسترسی آسان مردم به خدمات شهرداری و حل سریع مشکلات آنان سیستم"ناحیه محوری"در شهرداری تبریز ایجاد می شود .

وی افزود:علاوه براین و درجهت  ارزیابی نیازها و پاسخگوئی سریع به خواسته های به حق همشهریان  و توزیع مناسب امکانات و خدمات در مناطق مختلف تبریز پيش بيني ميشود اجرای این طرح نتایج خوبی به همراه خواهد داشت .

برزگرجلالی، خاطرنشان کرد: در این طرح مسئول ناحیه دارای اختیارات ویژه ای در زمینه برنامه ریزی، هماهنگی و اجرای امورات حوزه تعریف شده خود خواهد داشت که این امرنیز موجب تسهیل در انجام امورات ، تمرکز زدایی، استفاده بهتر از ظرفیت و امكانات نواحي و توانائیهای همکاران و در نتیجه نگهداری مطلوب حوزه مربوطه خواهد شد .

معاون خدمات شهری و اجرائی شهرداری تبریز، متذکر شد: طرح "ناحیه محوری" برای اولین بار است که در تبریز اجرا می شود که با استقرار کامل این سیستم در حوزه خدمات شهری شاهد تحول در بخش خدمات رسانی به مردم شریف و فهیم تبریز بوده و گام مؤثری در جهت توسعه پایدار شهری برداشته می شود .

وی ابراز امیدواری کرد با مشارکت و همیاری شهروندان عزیز و با اجرای شایسته این طرح بتوانیم گامهای مؤثری در پاکیزگی و زیباسازی هرچه بیشتر شهری برداشته و موجبات رضایتمندی بیش از پیش همشهریان عزیز را فراهم آوریم.وحید امامی کیا
 
 اسلایدر