شهردار و معاون

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQc8-thzwus39_LH0j_MtyimXbpnCnlgv6TU5ZAIEXtuamK59N8YQ
دکتر محمدرضا قربانیان تبریزی
 
 مدیر سایت

لاأفلَحَ قـَومٌ اشتَـروا مَـرضـاتِ المَخلـُوق بسَخَطِ الخـالِق 
رستگـار نمي شوند مـردمـى که خشنـودى مخلـوق را در مقـابل غضب خـالق خريدنـد

(بحارالانوار،ج 44،ص383)

 
 پرسش و پاسخ شهروندی
 
 پیوندها
 
تاریخ : پنجشنبه 23 فروردين 1397     |     کد : 239

همزمان با پیش بینی بارش باران و تگرگ در تبریز :

آماده باش کامل نیروهای حوزه معاونت خدمات شهری شهرداری تبریز

معاون خدمات شهری و اجرایی شهرداری تبریز با اشاره به هشدارهای هواشناسی و پیش بینی بارش شدید باران و تگرگ در تبریز از آمادگی کامل نیروهای خدمات شهری ، آتش نشانی و خدمات ایمنی برای رویاروئی هرچه بهتر با این پدیده جوی ومدیریت بهتر وضعیت احتمالی پیش بینی شده، خبرداد.

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی ستاد معاونت خدمات شهری  شهرداری تبریز، مسعود برزگر جلالی با ذکر این خبر ، خاطر نشان کرد: بنابه گزارش اداره کل هواشناسی استان و پیش بینی بارش شدید باران و تگرگ در شهر تبریز ،  اقدامات لازم در این زمینه برای مدیریت وضعیت پیش بینی شده از سوی حوزه معاونت خدمات شهری و اجرائی شهرداری تبریز به عمل آمده است .

 وی همچنین از عموم همشهریان دعوت به عمل آورد نکات ایمنی لازم در این زمینه را رعایت و نهایت همکاری را با عوامل شهرداری تبریز به عمل آورند   و در صورت بروز هر گونه پیش آمد و حادثه با شماره تلفن ۱۳۷ مربوط به مرکز فوریتهای شهرداری تماس حاصل نمایند.

لازم به ذکر است در ماههای اخیر اقدامات گسترده ای از سوی حوزه معاونت خدمات شهری شهرداری تبریز در جهت لایروبی و اصلاح مسیر کانالها و آبروها  در نقاط مختلف شهر انجام گرفته که این امر موجب شده آبهای سطحی براحتی در این مسیرها جریان یافته و شاهد آبگرفتگی و وقوع برخی مشکلات  از جمله ترافیک خودروئی نباشیم.وحید امامی کیا
 
 اسلایدر