شهردار و معاون


 
 مدیر سایت

لاأفلَحَ قـَومٌ اشتَـروا مَـرضـاتِ المَخلـُوق بسَخَطِ الخـالِق 
رستگـار نمي شوند مـردمـى که خشنـودى مخلـوق را در مقـابل غضب خـالق خريدنـد

(بحارالانوار،ج 44،ص383)

 
 پرسش و پاسخ شهروندی
 
 پیوندها
 
  آمار سايت
امروز : 58
ديروز : 230
ماه : 0
سال جاری : 0
كل : 225610
 
تاریخ : سه شنبه 14 فروردين 1397     |     کد : 238

همزمان با پایان روز طبیعت و در یک اقدام شایسته، صورت گرفت:

پاکسازی شبانه بوستانها، معابر شهر توسط نیروهای خدمات شهری شهرداری تبریز

همزمان با پایان روز طبیعت و از نخستین ساعات دیشب در یک اقدام ضربتی و شایسته تمامی بوستانها ، تفرجگاهها و معابرشهر توسط نیروهای پرتلاش حوزه خدمات شهری شهرداری تبریز از وجود زباله و نازیبائیهای بجا مانده از این روز پاکسازی کلی شدند.

به گزارش روابط عمومی و امورفرهنگی ستاد معاونت خدمات شهری شهرداری تبریز, در این اقدام شایسته تمامی نیروهای خدماتی بطور منسجم از اولین ساعات دیشب در تمامی بوستانها و معابر شهر تبریز حضور یافته و با تمامی امکانات بصورت مکانیزه و دستی نسبت به نظافت و پاکسازی محلهای مورد نظر اقدام کردند.

بنابراین گزارش، از چند روز قبل از فرارسیدن روز طبیعت نیز تمهیدات لازم برای مدیریت هرچه بهتر وضعیت بوستانها و معابر شهری  و به حداقل رساندن آسیب های احتمالی به محیط زیست در این روز فراهم شده  و تدابیر لازم در این زمینه از سوی حوزه معاونت خدمات شهری و اجرائی شهرداری تبریز اندیشیده شده بود.

بنابرهمین گزارش، در راستای مدیریت موضوع پسماند شهری نیز کیسه زباله هایی با برچسب پیام  زیست محیطی آماده و  در این روز  توسط عوامل حوزه خدمات شهری در اختیار شهروندان عزیز قرار گرفت.

این گزارش می افزاید: در ایام تعطیلات نوروزی کلیه نیروهای خدمات شهری در آماده باش کامل بوده  و نهایت سعی خود را برای نظافت، زیباسازی و پاکیزگی شهر و نیز ارائه خدمات مطلوب به همشهریان و مسافرین نوروزی به عمل آوردند.

لازم به ذکر است در چند ماه گذشته و ماههای منتهی به آخر سال تلاشهای زیادی از سوی حوزه معاونت خدمات شهری و اجرائی شهرداری تبریزدر زمینه زیباسازی ، پاکیزگی شهری ، از بین بردن نازیبائیهای بصری ، حذف موانع فیزیکی و آماده سازی هرچه بهتر شهر برای سال نو در قالب طرحهای "گوزل تبریزیم" و "بایرام پئشوازی-تبریزین یازی" انجام گرفته است.


وحید امامی کیا
نوشته شده در   سه شنبه 14 فروردين 1397  ساعت  11   توسط   وحید امامی کیا    تعداد بازدید  64
ویرایش شده در سه شنبه 14 فروردين 1397 ساعت 11 توسط وحید امامی کیا
PDF چاپ ارسال برای دوستان بازگشت
نظرات شما :
 
 
 
 
 اسلایدر