شهردار و معاون

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQc8-thzwus39_LH0j_MtyimXbpnCnlgv6TU5ZAIEXtuamK59N8YQ
دکتر محمدرضا قربانیان تبریزی
 
 مدیر سایت

لاأفلَحَ قـَومٌ اشتَـروا مَـرضـاتِ المَخلـُوق بسَخَطِ الخـالِق 
رستگـار نمي شوند مـردمـى که خشنـودى مخلـوق را در مقـابل غضب خـالق خريدنـد

(بحارالانوار،ج 44،ص383)

 
 پرسش و پاسخ شهروندی
 
 پیوندها
 
تاریخ : سه شنبه 14 فروردين 1397     |     کد : 238

همزمان با پایان روز طبیعت و در یک اقدام شایسته، صورت گرفت:

پاکسازی شبانه بوستانها، معابر شهر توسط نیروهای خدمات شهری شهرداری تبریز

همزمان با پایان روز طبیعت و از نخستین ساعات دیشب در یک اقدام ضربتی و شایسته تمامی بوستانها ، تفرجگاهها و معابرشهر توسط نیروهای پرتلاش حوزه خدمات شهری شهرداری تبریز از وجود زباله و نازیبائیهای بجا مانده از این روز پاکسازی کلی شدند.

به گزارش روابط عمومی و امورفرهنگی ستاد معاونت خدمات شهری شهرداری تبریز, در این اقدام شایسته تمامی نیروهای خدماتی بطور منسجم از اولین ساعات دیشب در تمامی بوستانها و معابر شهر تبریز حضور یافته و با تمامی امکانات بصورت مکانیزه و دستی نسبت به نظافت و پاکسازی محلهای مورد نظر اقدام کردند.

بنابراین گزارش، از چند روز قبل از فرارسیدن روز طبیعت نیز تمهیدات لازم برای مدیریت هرچه بهتر وضعیت بوستانها و معابر شهری  و به حداقل رساندن آسیب های احتمالی به محیط زیست در این روز فراهم شده  و تدابیر لازم در این زمینه از سوی حوزه معاونت خدمات شهری و اجرائی شهرداری تبریز اندیشیده شده بود.

بنابرهمین گزارش، در راستای مدیریت موضوع پسماند شهری نیز کیسه زباله هایی با برچسب پیام  زیست محیطی آماده و  در این روز  توسط عوامل حوزه خدمات شهری در اختیار شهروندان عزیز قرار گرفت.

این گزارش می افزاید: در ایام تعطیلات نوروزی کلیه نیروهای خدمات شهری در آماده باش کامل بوده  و نهایت سعی خود را برای نظافت، زیباسازی و پاکیزگی شهر و نیز ارائه خدمات مطلوب به همشهریان و مسافرین نوروزی به عمل آوردند.

لازم به ذکر است در چند ماه گذشته و ماههای منتهی به آخر سال تلاشهای زیادی از سوی حوزه معاونت خدمات شهری و اجرائی شهرداری تبریزدر زمینه زیباسازی ، پاکیزگی شهری ، از بین بردن نازیبائیهای بصری ، حذف موانع فیزیکی و آماده سازی هرچه بهتر شهر برای سال نو در قالب طرحهای "گوزل تبریزیم" و "بایرام پئشوازی-تبریزین یازی" انجام گرفته است.


وحید امامی کیا
 
 اسلایدر